درباره تیم جاویدان وب

در سال های اخیر با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از اینترنت نیاز افراد و سازمان ها به داشتن وب سایت برای معرفی کار ، محصول و با خدمات شان احساس شد ، تیم طراحی جاویدان وب در راستای ارائه خدمات تخصصی ، بهینه و مستمر در زمینه ی فناوری اطلاعات و سیستم های تحت وب که از یکسو نیاز و خواسته سازمان ها ، افراد و شرکت های تجاری میباشد را به بهترین نحو برآورده میسازد و از سوی دیگر هماهنگ با رشد و تحولات تکنولوژی روز دنیا پیش می رود .

اهداف ما

تیم جاویدان وب با در اختیار داشتن تیمی مجرب و حرفه ای در حوزه های برنامه نویس نرم افزارهای تحت پوشش وب ، طراحی سایت های اینترنتی و فروشگاهی ، راه اندازی و پیاده سازی پورتال های سازمانی فعالیت دارد . ما معتقدیم همیشه راهی برای پیشرفت و بازده بالاتر وجود دارد و به این منظور اهدافی به این تفکر اصول کاری خود قرار داده ایم .

  • توسعه سطح عملی و توانایی فنی تیم جاویدان وب در انجام پروژه های شخصی ، تجاری و سازمانی و …
  • ارائه راهکارهای تازه در زمنیه بهینه سازی وب سایت ، افزایش ترافیک سایت و ارتقاء رتبه بندی در موتور جستجو
  • اعتماد و اعتقاد به کار تیمی سالم و استفاده از قدرت تفکر جمعی در انجام پروژه های اجرایی
تیمی درست برای اجرای پروژه شما
ما عاشق کاری هستیم که انجام میدهیم 🙂

خدمات ما

تمامی پروژه ها در تیم طراحی جاویدان وب کاملا سفارشی و بنا به سلیقه و نیاز شما انجام خواهد شد و همچنین با ارائه یک بسته کامل از خدمات و سرویس ها تلاش داریم بهترین ها را برای شما فراهم آوریم .

طراحی وب سایت
تیم ما وب سایت های خود را با جدیدترین متد طراحی میکند و همواره هدف ما نمایش بهینه وب سایت ها در تمام دستگاه به ویژه موبایل هوشمند و تبلت ها بوده است .
سئو و بهینه سازی
یکی از موضوعات مهم بعد از انجام طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی وب سایت شما در موتور های جست و جو جهت فعالیت در بازار هدفی است که شما قصد جذب مشتریان آن را دارید .
تولید محتوا دیجیتال
یکی از مهم ترین عواملی که باعث رشد سریع سایت و ایجاد وفاداری در بین مشتریان و کاربران شما میشود ، محتوایی اختصاصی است که از طریق متن ، عکس ، ویدیو به آنها عرضه میکنید .
ساخت هویت بصری
طراحی هویت بصری برای نام تجاری چیزی فراتر از یک عکس است ، امروزه برندها دارای هویت مختص خود هستند که این هویت بیانگر اهدافی است که در بلند مدت دنبال میکنند .
ارتباط با ما
جهت ارتباط با ما میتوانید از طریق راه های ارتباطی در پایین استفاده نمایید .
آدرس
قزوین ، خیابان سعدی
نرسیده به چهار راه بازار
ایمیل
جهت ارتباط با ما میتوانید از طریق فرم تماس با ما اقدام فرمایید .
پشتیبانی آنلاین
جهت دریافت پشتبانی آنلاین با مشاوران ما از طریق لینک زیر اقدام فرمایید .