نهایت تجربه دیجیتال
برای به دست آوردن، حفظ و لذت بردن از مشتریان خود

  هدف اصلی تیم طراحی جاویدان وب تنها طراحی وب سایت و فروشگاه اینترنتی با کیفیت و تحویل آن به مشتری نیست ، بلکه تلاش ما برای ایجاد یک راه حل نو آورانه است که می تواند برای مشتریان و خودمان بازده سرمایه گذاری را تأمین کند.

 

0
شرکت های همکار
0
پروژه تمام شده
0
ساعت کاری
0
خط کدنویسی

خدمات ما

طراحی وب سایت
تیم ما وب سایت های خود را با جدیدترین متد طراحی میکند و همواره هدف ما نمایش بهینه وب سایت ها در تمام دستگاه به ویژه موبایل هوشمند و تبلت ها بوده است .
سئو و بهینه سازی
یکی از موضوعات مهم بعد از انجام طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی وب سایت شما در موتور های جست و جو جهت فعالیت در بازار هدفی است که شما قصد جذب مشتریان آن را دارید .
تولید محتوا دیجیتال
یکی از مهم ترین عواملی که باعث رشد سریع سایت و ایجاد وفاداری در بین مشتریان و کاربران شما میشود ، محتوایی اختصاصی است که از طریق متن ، عکس ، ویدیو به آنها عرضه میکنید .
ساخت هویت بصری
طراحی هویت بصری برای نام تجاری چیزی فراتر از یک عکس است ، امروزه برندها دارای هویت مختص خود هستند که این هویت بیانگر اهدافی است که در بلند مدت دنبال میکنند .

شرایط ویژه طراحی وب سایت برای موسسات خیریه و حمایتی
” تا 90 درصد تخفیف”

از ابتدای تشکیل تیم طراحی جاویدان وب یکی از اهداف مهم ما کمک رسانی به افراد و سازمان هایی بوده است که در جهت رفع مشکلاتی مالی و معنوی هموطنان عزیز در حال فعالیت هستند ، از این بابت در جهت کمک رسانی به موسسات خیریه در نظر داریم برای آن دسته از مراکزی که داشتن وب سایت سبب رشد فعالیت و کمک رسانی بیشترشان خواهد شد وب سایت هایی با شرایط خاص طراحی و اجرا کنیم .
جهت دریافت اطلاعات بیشتر و پر کردن فرم درخواست طراحی از طریق دکمه اطلاعات بیشتر در پایین استفاده نمایید .
ما به شما کمک خواهیم کرد که پشته ای را انتخاب کنید که متناسب با ماهیت پروژه و اهداف بلند مدت شما باشد تا محصول نهایی را ارائه دهد که علاوه بر زیبا بودن ، کسب و کار شما را رونق دهد.
%85
کاربران در 5 ثانیه اول قابل اعتماد بودن یا نبودن یک سایت را بر اساس ظاهر آن بررسی میکنند ، به همین علت طراحی کمال گرایانه بالاترین عامل در موفقیت کسب و کارهای اینترنتی میباشد .

مهارت های ما

طراحی وب
0%
برنامه نویسی
0%
سئو و بهینه سازی
0%
عکاسی تجاری
0%
طراحی گرافیک
0%
تولید محتوا
0%
نمونه کار ها
وب سایت هانتر موبایل
وب سایت فروشگاهی کیان پرده
موسسه خیریه اتلا
وب سایت شرکتی انتقال صنعت
وب سایت ایده کده
وب سایت تهران کامپوز
پروژه های در حال انجام
گروه هنری مسجدیان
0%
فروشگاه اینترنتی گرده بازار
0%
شرکت فنی مهندسی انتقال صنعت
0%
موسسه مدیریت بین الملل تهران
0%
وب سایت شرکت هنر شیمی البرز آرسس
0%

مشاوره رایگان

مشاوران ما شما راهنمایی خواهند داد که چه وب سایتی با چه خصوصیاتی متناسب با نیاز شما می باشد و شما برای داشتن یک تجارت کارا و سالم در اینترنت و معرفی و به‌روزرسانی وب سایت اینترنتی خود نیاز به چه سایتی ، با چه زبانی ، دارای چه خصوصیاتی و حتی حدودا با چه قیمتی نیاز دارید . فقط کافیست نام و شماره خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل فرمایند  .روال کاری ما

تکمیل شدن پروژه بسته به نوع سایت مراحل مختلفی خواهد داشت ، تیم طراحی ما با دقت تمام سعی دارد تمامی این مراحل به نحو احسنت صورت گیرید . محصول نهایی شما باید قابلیت فنی و زیبا شناختی را برای رقابتی موثر در بازار دیجیتال داشته باشد و ما تا رسیدن به این هدف در کنار شما خواهیم بود .

01.
برنامه ریزی و استراتژی

ما با کسب و کارها آشنا هستیم به همین دلیل تیم ما هر پروژه را با یک کارگاه شروع می کنیم و یک استراتژی منحصر به فرد که باعث نتایج مطلوب شماست را بدست می آوریم و پس از آن مرحله طراحی شروع خواهد شد .

02.
طراحی و توسعه

اکثر وب سایت ها برای مشتریان بدون در نظر گرفتن کاربردپذیری آن ساخته شده اند. اما تیم طراحی ما با در نظر گرفتن نیاز صاحبان کسب و کار و راحتی مشتریان کار طراحی پروژه شما را انجام خواهد داد.

03.
آزمایش و تحویل

بعد از انتقال محتوا ایجاد شده به سایت زمان بررسی ، رفع خطاهای احتمالی و ایجاد تغییرات مورد نیاز خواهد بود و در این بخش تیم طراحی سعی خواهد کد محصولی بی عیب و نقص را زیر نظر شما ارائه دهد .

نظرات مشتریان ما

تیم پشتیبانی ما توانسته بالاترین عملکرد را داشته باشید . از آنجا که آن فوق العاده سریع، کارآمد و کاملا حرفه ای میباشند. ما بر این باور هستیم که موفقیت ما با موفقیت شما سنجیده میشود . در همین راستا همیشه سعی کردیم بهترین ها را برای مشتریان خود بخواهیم . 

بهترین های می آیند و می روند
اما اصلالت ماندنی است .

مشاوران ما به شما کمک خواهند کرد تا بازار هدف خود و نیازهای آن را بیابید ، تیم ما در این راه همیشه کنار شما خواهد بود .